Komandorska 53f/1
53-342 Wrocław
Wyślij wiadomość
[email protected]

Sesja fizjoterapeutyczna

NazwaCenaCzas

Fizjoterapia Paweł Błachotnik

Leczenie schorzeń i urazów kompleksową terapią manualną i masażem leczniczym. Na sesji wykonywany jest szczegółowy wywiad zdrowotny, diagnostyka oraz terapia. Pierwsza wizyta trwa zwykle do godziny (140zł). Czas kolejnych wizyt ustalany jest adekwatnie do potrzeb (50 min- 30 min). Zakres cen 90zł-140zł

90-140zł 30-50min
Terapia manualna, masaż leczniczy

Leczenie schorzeń i urazów poprzez dobrane na pierwszej wizycie metody leczenia. Koszt wizyty to 120zł. Możliwe pakiety przy większej ilości spotkań

120zł 50min
Terapia Czaszkowo-Krzyżowa

Zadaniem TCK jest uporządkowanie, skoordynowanie i wspomaganie procesów samoregulujących wewnętrzną równowagę i przepływy w organizmie. Przejawem TCK jest uwolnienie ograniczeń, dysfunkcji w ciele, poprawienie funkcji połączeń czaszki, co powoduje ogólne rozluźnienie i dobre samopoczucie. Pacjent po zabiegu jest zrelaksowany. Podczas terapii może dojść do uwolnienia traumatycznych przeżyć, wówczas mogą nastąpić w ciele drgania, mimowolne ruchy poszczególnych części ciała, śmiech, płacz i inne reakcje emocjonalne. Proces przemian w organizmie po zastosowanej terapii może trwać do 72h i powodować pojawienie się różnych objawów. Zaleca się stosowanie zabiegu nie częściej niż 2 razy w tygodniu. Czas terapii uzależniony jest od stanu zdrowia pacjenta oraz jego wewnętrznych zasobów i potrzeb organizmu. Może wahać się od 45 min – 60 min.

100zł 60min

Ćwiczenia fizjoterapeutyczne

NazwaCenaCzas

Ćwiczenia leczniczy, trening medyczny

Terapia poświęcona ruchowej części rehabilitacji i doskonaleniu swojej sprawności poprzez naturalny ruch i odpowiednio dobrane ćwiczenia. Koszt wizyty to 100zł

100zł 55min

Naturopatia

NazwaCenaCzas

Pinoterapia, igłoterapia

Usługi z zakresu medycyny naturalnej zaczerpniętej z TCM (Traditional Chinese Medicine). Koszt wizyty to 120zł. Możliwe są pakiety przy większej ilości zabiegów.

120zł 50min

Masaże

NazwaCenaCzas

Autorski masaż intuicyjny całego ciała

To oryginalna forma masażu opracowana na podstawie kilku lat doświadczeń w pracy z ciałem. Dostosowana indywidualnie do aktualnych potrzeb i kondycji klienta, co sprawia, że jest niepowtarzalna i wyjątkowa. Polega na stosowaniu unikalnej kompozycji technik zaczerpniętych z masaży takich jak np.: klasyczny, relaksacyjny, tkanek głębokich, ajurwedyjski, Lomi Lomi czy tajski. Poprzez odpowiedni dobór siły i nacisku łączy w sobie elementy rozluźnienia mięśni, które najbardziej tego potrzebują oraz doładowania miejsc potrzebujących szczególnej uwagi. Polecamy go osobom zestresowanym, czującym chroniczne zmęczenie, wzmożone napięcie w ciele, a także tym, którzy dużo czasu spędzają w pozycji siedzącej i pragną się rozluźnić. Przy zakupie pakietu 10 masaży cena specjalna.

180 – 150zł 90 – 60min
Terapeutyczny masaż kręgosłupa

Intensywny masaż kręgosłupa. Działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Podczas masażu używany jest olej rozmarynowy o właściwościach rozgrzewających. Przy zakupie pakietu 10 masaży cena specjalna.

80 – 70zł 40 – 30min
Ajurwedyjski masaż kamieniami półszlachetnymi

Intensywny masaż kręgosłupa. Działa przeciwbólowo, polepsza odżywianie tkanek, regeneruje mięśnie, reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni, przyspiesza przemianę materii, uaktywnia przepływ krwi i limfy. Podczas masażu używany jest olej rozmarynowy o właściwościach rozgrzewających. Przy zakupie pakietu 10 masaży cena specjalna.

190 – 160zł 90 – 60min
Masaż relaksacyjny pleców

Relaksacyjna część leczenia, która łagodzi napięcia obszaru karku, ramion i pleców. Działa kojąco na układ nerwowy. Przy zakupie pakietu 10 masaży cena specjalna.

80zł 45min
SHAPE – brzuch/uda/pośladki

Intensywny masaż manualny z elementami drenażu limfatycznego oraz użyciem bańki chińskiej, mający na celu silne przekrwienie, dotlenienie, likwidację obrzęków i ujędrnienie tkanek. Idealne dopełnienie diety oraz ćwiczeń dla kobiet, które chcą poprawić wygląd swojej skóry okolic brzucha, ud, pośladków, a także ramion. Podczas masażu używany jest ciepły olej stworzony z 17 roślin stosowanych w Ajurwedzie lub olej BIO z nasion kawy, które stymulują krążenie i przyśpieszają metabolizm głębokich warstw skóry doskonale ujędrniając ciało. Dla widocznego efektu polecana jest seria minimum 10 zabiegów z częstotliwością 2 razu w tygodniu. Przy zakupie pakietu 10 masaży cena specjalna.

130zł 55min
Masaż sportowy

Masaż wspomagający trening. Odpowiednio dobrana intensywność sprawia, że może być stosowany na różnych etapach przygotowań sportowych. Wspomaga metabolizm i mikrokrążenie mięśniowe, a za tym regenerację pomiędzy treningami. Czas zabiegu 40min- 50min (120zł).

120zł 45min