Nasza kadra

Paweł Błachotnik

Paweł Błachotnik

Magister fizjoterapii, instr. odnowy biologicznej, naturopata

Realizując swoją pasję i powołanie założyłem markę MEDIB. Towarzyszą mi w tym wspaniali ludzie. Od początku za główny cel postawiłem sobie jakość świadczonych usług oraz zrozumienie potrzeb pacjenta. Lata pracy kształtują mnie jako specjalistę. Metody oraz koncepcje, które wykorzystuję, rozwijają moje doświadczenie zawodowe i pogląd na naturę schorzeń. Nieustannie rozwijam się aktualizując wiedzę medyczną oraz uczestniczę w wielu specjalistycznych kursach. Obecnie spełniam się również jako wykładowca na kursach dedykowanych fizjoterapeutom i trenerom.

Wojtek Tomczyk

Wojtek Tomczyk

Magister fizjoterapii

Od zawsze związany ze sportem, w szczególności z piłką nożną, którą trenował wyczynowo przez wiele lat. Dzięki temu zrozumiał oraz poczuł wiele dysfunkcji i urazów na własnej skórze. Zafascynowany złożonością organizmu ludzkiego oraz tym jak wielka moc drzemie w rękach terapeuty, aby móc przywrócić pełnię zdrowia pacjentom. Bardzo ważna w jego pracy jest edukacja pacjenta, dzięki której terapia nie kończy się tuż po wyjściu z gabinetu.

Daria Szmyt

Daria Szmyt

Magister fizjoterapii, technik masażu

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Zgłębiając wiedzę na przestrzeni lat odkryła miłość i pasję do masażu. Z każdym kolejnym kursem upewniała się, że praca z ciałem to jest to, co chce i potrafi robić najlepiej. Nowe umiejętności i techniki szkoliła u doświadczonych nauczycieli z pasją. Ukończyła m.in. szkolenia takie jak : Pinoterapia wg lek. med. Radosława Składowskiego, masaże orientalne i ajurwedyjskie, masaż tkanek głębokich, drenaż limfatyczny i kompleksowa terapia przeciwobrzękowa, terapia czaszkowo-krzyżowa w koncepcji biodynamicznej. Poszerzyła również swoją wiedzę w zakresie osteopatycznego podejścia do zaburzeń psychosomatycznych, aby kompleksowo pomagać swoim pacjentom. Jest także certyfikowanym instruktorem zajęć bodyART®. Z zamiłowania od najmłodszych lat związana jest z ruchem. Trenowała pływanie, pływanie synchroniczne, wspinaczkę sportową, różne rodzaje tańca m.in. nowoczesny, irlandzki, belly dance. Wolny czas spędza aktywnie, najchętniej w towarzystwie natury oraz na treningach tańca współczesnego. Uwielbia wycieczki po górach.